Whimzees pamlsky

PARAGON PŘEDSTAVUJE WHIMZEES
Váš pes se bude smát „od ucha k uchu“
Společnost Paragon Pet Products byla vždy výrobcem nejzdravějších a hravých psých dentálních pochoutek, které psi milují a kterými majitelé psů milují krmit své nejlepší čtyřnohé miláčky. Proto jsme velmi pyšní, že můžeme představit WHIMZEES: veselou, novou značku dentálních pochoutek pro psy vyráběných z čistě přírodních surovin. Skvělý výrobek od společnosti, která se zavázala ke kvalitě ve všem, co dělá. Jsme stále stejným lídrem co se týče štěstí a zdraví psů. A nyní představujeme nové jméno WHIMZEES.
 
VÍCE ZÁBAVY
Milujeme psy. A milujeme, když jsou psi veselí. To je důvod, proč jsou  pochoutky WHIMZEES chutnější a zábavnější veselými tvary. Takto lze bojovat proti nudě vedle prioritního boje se zubním povlakem.
 
LEPŠÍ ZDRAVÍ
Pochoutky WHIMZEES jsou vegetariánské, bezlepkové, bez přidaných konzervačních látek a bez přidání jakékoliv umělé přísady. Jsou vyvinuty tak, aby zaručily „široký a spokojený psí úsměv“. To zajistí, že i Váš úsměv bude stejně široký a stejně spokojený.
 
LEPŠÍ KVALITA
Výrobky WHIMZEES splňují nejvyšší kvalitativní standardy a prodávají se ve státech s nejvyššími bezpečnostními požadavky. Jsou na úrovni humánních potravin s použitím pouze šesti primárních, plně přírodních surovin. Výrobní procesy jsou šetrné a ohleduplné k životnímu prostředí.
 
  • Vyrobeno z čistě přírodních složek – zeleninová struktura napomáhá při kousání odstraňovat povlak a zubní kámen.
  • Neobsahuje lepek – čistě přírodní – vegetariánské složení
  • Vyrobeno v Nizozemsku podle nejvyšších kvalitativních standardů.
 
5
691569
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.